Wybierz siebie porzucając wymówki...

Wspieram kobiety, które:

Możliwości, które pomogą Ci odzyskać siebie:

dziennik (wersja pdf)

analiza sercem

odzyskaj kontrolę

Wolisz pogadać?

3 kroki

Dla kogo są sesje psychologiczne...

Są dla Ciebie jeśli...

Nie są dla ciebie jeśli...

Co mówią moje klientki?

“Aniu nadałaś prostoty temu, co ja tak skomplikowałam. Wprowadziłaś tyle luzu i dystansu do mojego funkcjonowania. Podczas sesji byłam w stanie spojrzeć na własne wybory, działania, myśli w sposób bardziej łagodny. Przestałam być dla siebie tak krytycznym i surowym sędzią. Cudownie było dotrzeć do samej siebie. Odzyskałam poczucie bezpieczeństwa i sprawstwa. Rozbudziłaś we mnie gotowość do podejmowania wyzwań.  Jestem wdzięczna Tobie i sobie za działanie w kierunku odkopywania mojego potencjału.Dziękuję za śmiech i humor, który nam towarzyszył.”

 

“To co mnie wewnętrznie wstrzymywało to  tzw.”demony” w mojej głowie. Lęk, poczucie winy i to ciągłe widmo porażki powodowały, że nie podejmowałam  prób zmiany swojego życia, chociaż bardzo tego chciałam. Dzięki współpracy Aniu z Tobą odzyskałam siebie. Wyposażyłaś mnie w nieocenione i bezcenne narzędzia dzięki, którym wstąpiłam na drogę do bycia wolnym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem.”

Do bycia sobą..”

 

Najczęściej zadawane pytania:

Jeśli widzisz, że radzisz sobie sama i realizujesz cele, to nie potrzebujesz specjalisty. Jeśli jednak zmagasz się z czymś od dłuższego czasu i masz wrażenie, że robisz jeden krok w przód, po czym wracasz znów do punktu wyścia, to warto otworzyć się na wsparcie innych. Niech będzie to osoba, która przezwyciężyła to, co ty pragniesz zmienić. 

Doświadczenie zmiany dzięki sesjom, zależy od kilku czynników. Szybka zmiana możliwa jest, gdy połączmy doświadczenie specjalisty, twoją gotowość do zmiany, stosowanie narzędzi poza sesjami i rozłożenie problemu (zwłaszcza wieloczynnikowego) na etapy. Napisz do mnie z jakim problemem się zmagasz, a wtedy podam Ci szacunkowy czas, potrzebny na wdrożenie zmian.

Doświadczasz siebie w różnych codziennych relacjach i wtedy nie ma przy Tobie psychologa. Podczas sesji dostajesz to wszystko, co pozwala Ci reagować na życie z lekkością i stwarzać to, co wybierasz jako priorytet. Jednak narzędzia, które otrzymujesz potrzebują byś je używała nie tylko na sesjach,ale w codzienności. Ja pokazuję Ci jak robić to z radością i lekkością, gdzie staje się to twoją druga naturą a nie ciężką praca nad sobą. Nie ma w Tobie nic do zmiany, ale jest wiele do odkrycia.

Efekt sesji nie ma związku z miejscem, w którym jest przeprowadzana. Nie potrzeba być w tym samym pomieszczeniu, żeby otrzymać cały wkład sesji, który pomoże Ci stwarzać życie, którego pragniesz. Jedynie w przypadku zabiegów na ciało, potrzeba być w tym samym miejscu, co terapeuta.

Jeśli musiałabyś na każdej sesji jedynie opowiadać o swoich problemach i analizować swoje dzieciństwo, to takie podejście może i często pogarsza stan psychiczny. Nie jest to sposób w jaki ja pracuję z klientkami. Skupiamy się na realizowaniu Twoich pragnień, a nie na kąpaniu się w ocenach przeszłości.

 Jest to wybór.Jeśli wybrałabyś do końca życia analizować swoją przeszłość, to stajesz się niewolnikiem terapeuty. Moim celem jest sprawić, byś mogła rozłożyć swoje skrzydła i otrzymać ode mnie narzędzia, by być samodzielną i szczęśliwą z własnymi wyborami i przestać osądzać samą siebie. Nie potrzebujesz na to całego życia.

Copyright 2018 © All rights Reserved. Design by Ese Eniwumide

Visited 26 times, 1 visit(s) today