Dowiedz się jak przezwyciężyć blokady, które nie pozwalają Ci w pełni cieszyć się życiem[mc4wp_form id="78"]

O mnie

 

Zawsze starasz się postępować właściwie. Potrzeby innych przekładasz nad własne a w swojej ogromnej wrażliwości często ulegasz emocjom.

 

Szukasz kogoś, kto nauczy Cię, jak bez poczucia winy i lęku przed odrzuceniem realizować własne pragnienia a także pokaże Ci, jak doświadczać prawdziwej bliskości bez potrzeby narzucania sobie czegokolwiek.

 

To jest dokładnie to, co robię.

 

Jestem Anna Wisłowska, psycholog, trener. Moją pasją jest wspieranie kobiet w wyjściu ze spirali bolesnych wspomnień, ciągłego przewidywania strat i ukrywania swojego wewnętrznego piękna przed światem.

 

Podobnie jak ogrodnik, który stwarza najlepsze warunki do wzrostu swoim kwiatom, ja pomagam moim klientkom przebić się przez ograniczenia i z odwagą doświadczać życia zgodnego z ich pragnieniami.

 

W moich programach daję kobietom super praktyczne, przyjemne w wykonaniu i niewymagające ogromu pracy własnej metody, dzięki którym zaczynają żyć z wykorzystaniem całego swojego potencjału.

 

Dlaczego miałabyś mnie wysłuchać?

 

Wielokrotnie tłumiłam swoje własne potrzeby i przekonania, nawet gdy nikt mnie o to nie prosił. Żyłam w pośpiechu i z czasem przestałam czuć ciężar, który nosiłam na swoich barkach. Im więcej energii wkładałam w pracę nad sobą, w poprawianie wszystkiego wokół, czułam się co raz bardziej niespełniona i sfrustrowana.

 

Choroba pozwoliła mi się przebudzić. Uświadomiłam sobie, że to, co dotychczas nazywałam życiem, nim nie było. Nauczyłam się maksymalnie wykorzystywać chwilę obecną, żeby wzrastać i żyć w zgodzie z głosem mojego serca.

 

Jeśli tak jak ja kiedyś, czujesz teraz, że coś cennego w Tobie umiera i masz silne pragnienie zmian, zobacz jakie są możliwości współpracy między nami

 

Możesz też dołączyć do grupy Ponad Ograniczeniami