Dwa najcenniejsze dary.

podarunek2

Ta bieganina prezentowa pozwoliła mi zastanowić się nad tym, co ja uważam za najpiękniejszy dar jaki możemy podarować drugiej osobie.

Tych prezentów nie znajdziesz na sklepowych półkach, nie będzie ich w dziale promocji ani na dziale produktów luksusowych.  Nawet Mikołaj Ci ich nie dostarczy.

Myślisz pewnie, że w dzisiejszych czasach w internecie znajdziesz wszystko, ale nie to, o czym za chwilę napiszę.

Te dwa najpiękniejsze dary płyną z twojego wnętrza i tylko Ty masz do nich dostęp i jesteś jedyną ich panią. Nikt inny nie ma takich samych, co tym bardziej czyni je wyjątkowymi.

NB1

Pierwszy z nich to dar obecności.

Gdziekolwiek jesteś, z kimkolwiek jesteś bądź tam całą sobą. Kiedy jesteś przemęczona, zamyślona lub zestresowane omija Cię cała zabawa, która kryje się w tej właśnie chwili. Bliscy coś do nas mówią, a my widzimy tylko poruszające się usta. Bywa, że jesteśmy obecne ciałem ale nie duchem. Święta to dobry czas, aby uwolnić się od obsesyjnych myśli i zatopić się w tym, co niesie chwila. Kogo Ty pragniesz obdarować swoją obecnością? Kiedy już to określisz, pozwól swoim zmysłom zatopić się w tym doświadczeniu bez reszty. Dziel się swoją obecnością, to największy podarunek jaki możesz dać innym. Słuchaj całą sobą, czuj całą sobą i oczywiście smakuj całą sobą.

nb2

Drugi dar to bycie w pełni sobą i bycie autentyczną w każdej sekundzie życia.

Ale co to właściwie znaczy? Po czym poznasz, że jesteś autentyczna? Poznasz to po emocjach, które odczuwasz. Kiedy czujesz ekscytację, radość, inspirację i zaufanie to oznacza, że jesteś w relacjach w zgodzie ze sobą.  Oznacza to, że cenisz innych na równi ze sobą i nigdy nie poświęcisz własnego szczęścia żeby przekonać drugą osobę do siebie. Ci co chcą Cię kochać nie potrzebują byś ich do tego przekonywała. Kiedy zmuszasz się do różnych rzeczy sama siebie okaleczasz. Kiedy drugiej osobie na Tobie zależy nie wymaga od Ciebie byś była kimś innym,żeby zasłużyć sobie na jej uwagę. Pozwól sobie doświadczać życia według własnych pragnień. Twoja autentyczność budzi zachwyt a nakładanie masek tylko oddala Cię od prawdziwej bliskości.

wlasciwa

Visited 5 times, 1 visit(s) today
« wstecz