Zapisz się na konsultację

O mnie

Cześć, jestem Ania Wisłowska

Witaj w moim małym zakątku internetu.

Od 10lat  wspieram kobiety w wyjściu ze spirali bolesnych wspomnień, ciągłego przewidywania strat, a także pokazuję im jak doświadczać prawdziwej bliskości bez potrzeby porzucania samych siebie.

Moja historia

Zawsze byłam osobą wrażliwą i intuicyjną.  Kiedy dorastałam, nie raz pozwalałam, by to wykorzystywano.

Od najmłodszych lat obserwowałam jak osoby mi bliskie, borykają się z własnymi frustracjami, a ich związki (i moje) z pełnych uczucia, zamieniają się w miejsca pełne kłótni lub wiejące chłodem.

Zaczęłam myśleć o związkach jako o czymś, czego należy się bać. Nauczyłam się chronić przed zranieniem przy jednoczesnym poszukiwaniu sposobów, jak tworzyć bezpieczne relacje pełne szacunku, wzajemnego zaangażowania i prawdziwej intymności.

Wielokrotnie tłumiłam swoje własne potrzeby i przekonania, nawet gdy nikt mnie o to nie prosił.Żyłam w pośpiechu i z czasem przestałam czuć ciężar, który nosiłam na swoich barkach. Im więcej energii wkładałam w pracę nad sobą, w poprawianie wszystkiego wokół, czułam się co raz bardziej niespełniona i sfrustrowana.

Po latach zamykania serca i chronienia się przed światem zdecydowałam, że już wystarczy. Chciałam odzyskać wszystkie części siebie, które porzuciłam, i stać się w pełni sobą.

Na początku była psychologia a potem lata rozwoju osobistego. Testowałam wszystko, co tylko wpadło mi w ręce i uczyłam się u najlepszych w swojej dziedzinie praktyków.Uświadomiłam sobie, że to, co dotychczas nazywałam życiem, nim nie było. Nauczyłam się maksymalnie wykorzystywać chwilę obecną, żeby wzrastać i żyć w zgodzie z głosem mojego serca.

Nie ma końca tej historii, ponieważ wierzę, że zmiana i rozwój jest wpisany w naturalny rytm życia. Moje poszukiwania i kolejne odkrycia zakończą się wraz z moim ostatnim oddechem.

Mam nadzieję, że moje przemyślenia, praktyczne wskazówki i doświadczenia pomogą ci zrozumieć, że nie jesteś sama. Że nie jesteś zepsutym produktem wymagającym naprawy. Tylko żywą istotą, która odkrywa siebie poprzez doświadczenia. Zależy mi na tym, byś mogła odzyskać samą siebie i tworzyć bezpieczne, pełne wzajemności relacje.

Uwielbiam swoją pracę i to uczucie wdzięczności , gdy mogę obserwować osiągnięcia i postępy wszystkich moich klientów (pracuję także z mężczyznami, których przyprowadzają ich kobiety).

Pomagałam moim klientom przejść od poczucia samotności do intymnych relacji. Od depresji do rozkwitu. Od trwania w starych, ograniczających schematach, do otwierania się na  nieskończone możliwości.

Pod koniec dnia mam nadzieję być dla Ciebie inspiracją i zaproszeniem do nowych możliwości. I jeśli mogę towarzyszyć Ci w tej osobistej podróży, to czuję się absolutnie zaszczycona.

Jestem Anna Wisłowska, psycholog i autorka Programu Właściwa Ty. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, a także studia podyplomowe w tematyce pomocy psychologicznej w obszarze seksuologii.

Podobnie jak ogrodnik, który stwarza najlepsze warunki do wzrostu swoim kwiatom, ja pomagam moim klientkom przebić się przez ograniczenia i z odwagą doświadczać życia zgodnego z ich pragnieniami.

W moich programach daję kobietom super praktyczne, przyjemne w wykonaniu i niewymagające ogromu pracy własnej metody, dzięki którym zaczynają żyć z wykorzystaniem całego swojego potencjału.

Kiedy nie prowadzę sesji ani nie piszę nowego posta na blogu, uwielbiam tańczyć z moją córcią, a także od lat jestem fanką serialu Chirurdzy.

Sprawdź niektóre z moich najpopularniejszych artykułów tutaj.

Chcesz czegoś jeszcze głębszego? Zapisz się na darmową rozmowę, podczas której otrzymasz 60 dniowy plan odzyskania samej siebie. Tutaj dowiesz się więcej

Jeśli chcesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz moich wskazówek, jak tworzyć wspaniałe życie w zgodzie z twoimi najgłębszymi wartościami,dołącz do Grupy Ponad Ograniczeniami!

Visited 155 times, 1 visit(s) today